O nas

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z sytuacją, gdzie Internet oferuje tysiące serwisów, setki portali i źródeł informacji, a jednocześnie (co paradoksalne) niezwykle trudno trafić na rzetelne i profesjonalne treści. Najpopularniejsze serwisy internetowe skupiają się na generowaniu kliknięć, a nie przekazywaniu ważnych informacji. Banalne i bezwartościowe wiadomości przedkładane są ponad to co istotne dla nas dziś, ale i jutro, za dekadę czy jeszcze dalej. Mówiąc krótko mamy do czynienia z sytuacją, gdy wirtualny świat pędzi do przodu, a źródła informacji ulegają nieustannej degradacji.

Portal Merytoryczny.pl powstał z misją by dzielić się informacjami, które są ważne, istotne dziś, ale i mające realny wpływ na przyszłość Polski i świata. Kierujemy się ideą generowania treści wartościowych nie będąc zakładnikami reklamodawców. Tworzymy grupę niezależnych ekspertów z różnych dziedzin. Jednak to co szczególnie charakterystyczny, jesteśmy nastawieni na publikowanie treści nadesłane do nas przez osoby, które nie zajmują się publicystyką profesjonalnie. Które nie muszą mieć wykształcenia dziennikarskiego i szerokiego warsztatu pisarskiego. Najważniejsza jest przede wszystkim wiedza, którą można podzielić się z szeroką publicznością, wywierając tym samym wpływ na poziom debaty i dyskusji w polskiej przestrzeni medialnej – po to by rozmawiać o tym co ważne.

Bardzo cieszymy się, że do nas trafiliście. Zapraszamy do czytania i dzielenia się treściami, które dla Was każdego dnia przygotowujemy. Zapraszamy też do dołączenia do grona autorów portalu merytoryczny.pl.

Redakcja

//Jeśli chcesz u nas publikować swoje treści, w tej chwili najszybciej skontaktujesz się z nami przez profil na FB https://www.facebook.com/merytoryczny/ lub adres mailowy merytoryczny.pl@gmail.com