Zapraszamy do współpracy

Szanowni Państwo,

Portal Merytoryczny.pl stanowi nową i zarazem unikalną inicjatywę w zakresie tworzenia mediów internetowych. Wykorzystując okazję do współpracy z młodymi naukowcami, publicystami i pisarzami chcemy zgromadzić treści tłumaczące współczesny świat odbiorcom. Na czym polega różnica? Od współpracowników oczekujemy kompetencji pozwalającej na stawianie ocen w dziedzinach, o których piszą. Dotychczasowa współpraca pomogła nam w wytworzeniu grona współpracowników o zróżnicowanych poglądach i życiorysach. Jednak to co ich łączy to oparcie tworzonych treści o weryfikowalny research przy zachowaniu formy tekstów dostępnych dla każdego czytelnika.

Zachęcamy do współpracy osoby chcące pisać o sprawach zasadniczych dla ich życia zawodowego lub uzyskać spojrzenie na sprawy powszechne w soczewce ich zainteresowań i kompetencji. Dla zachowania profesjonalizmu współpracy przyjmujemy zasadę wyceniania przesłanych do nas i zaakceptowanych tekstów właśnie w oparciu o ich wartość merytoryczną, którą wnoszą do publicznej debaty.

Dzięki naszej współpracy chcemy osiągnąć stale operujące medium dające rękojmie profesjonalizmu i interdyscyplinarności a jednocześnie odniesienia do wydarzeń świata codziennego.

Merytoryczny.pl to projekt medialny, który powstał dzięki środkom pochodzącym z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich po to aby zachęcić każdego obywatela do wzięcia udziału w szeroko rozumianej debacie publicznej. Jest to szczególnie ważne, gdy mierzymy się z ogromnym spadkiem jakości publikowanych treści w mediach, które muszą walczyć o ilość kliknięć będąc zakładnikami reklamodawców nie zważając na czytelników oczekujących wartościowej zawartości.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: